Зявилась альтернатива кератинуванню – нанопластика волосся

392

У всі часи жінки намагаються добитися ідеальної зачіски. На прилавках магазинів з’явилося безліч засобів, що розгладжують кучеряве волосся.

У кожної дівчини з неслухняним і кучерявим волоссям обов’язково є праска для того, щоб випрямити волосся і додати йому гладкості. Кілька років тому в салонах краси нашої країни з’явилися деякі процедури, які обіцяють жінкам ідеально гладке волосся на кілька місяців.

Найбільш затребуваною і популярною процедурою ще зовсім недавно було кератинове випрямлення волосся. Але дана процедура виявилася не такою безпечною і на зміну їй приходить нанопластика волосся.

Кілька слів про склад засобу для нанопластикі

Нанопластика дозволяє не тільки випрямити неслухняні локони, але надати їм красивий блиск і гладкість. Крім того фахівці запевняють, що нанопластика надає волоссю відновлює дію. До складу засобу для кератинового випрямлення входив небезпечний для здоров’я людини формальдегід, а ось в складі для нанопластикі він відсутній. До того ж у складі для нанопластикі немає синтетичних ароматизаторів і цей склад не викличе алергію. Саме з цієї причини її можна робити вагітним жінкам і годуючим.

Для якого типу волосся ця процедура. І який чекати від неї ефект? Якщо ваше волосся пушиться, електризується, воно кучеряве або хвилясте – то нанопластіка вирішить ці проблеми. Ще один важливий момент: процедура кератинового випрямлення вирівнює структуру волосся, а нанопластика відновлює його щільність. Відповідно посічені кінчики волосся після нанопластикі будуть виглядати гладко і охайно.

Але якщо ваше волосся дуже ослаблене, воно сухе і ламке, після хімічної завивки і т.п. не варто вдаватися до жодної з вищеописаних процедур. До складу засобів для випрямлення волосся входять амінокислоти, а «вмуровують» склад в волосся гарячими прасками, що погіршить стан ослабленого волосся. Багато жінок сушать волосся феном, але не рідкість, коли жінка дозволяє волоссю висохнути природним чином, промокнув їх рушником.

Після нанопластики волосся краще завжди сушити феном (можна використовувати холодне повітря). Волосся «не любить бути вологим» після даної процедури, якщо не сушити його за допомогою фена, воно не будуть ідеально гладким, як після салону. Це теж важливо знати і запастися засобами термозахисту. Мити голову після проведення процедури обов’язково безсульфатними шампунями. Це означає, що при покупці шампуня необхідно ознайомитися з його складом і переконатися, що в складі відсутні: лаурилсульфат амонію (ALS), лаурилсульфат натрію (SLS), лауретсульфат натрію (SLES) і додецилсульфат натрію (SDS). Перші два тижні під час миття волосся, можливо, будете відчувати неприємний запах, але це вважається нормою і проходить через 3-14 днів. При правильному догляді за волоссям ефект від процедури тривати від чотирьох до шести місяців. Не варто забувати навіть після такої процедури про те, що слід продовжувати піклуватися про волосся. Робити живильні маски, наносити незмивні масла і не пересушувати волосся.