Знижується інтелект і зменшується мозок: вчені виявили небезпечну звичку

10

Стала відома найнебезпечніша шкідлива звичка людини, яка призводить до того, що інтелект знижується, а мозок зменшується в розмірах. І це навіть не вживання алкоголю чи тютюнових виробів.

Вчені з Ратґерського університету в Нью-Джерсі, США, виявили шкідливу звичку, яка призводить до збою у роботі всього організму, а, головне, вона знижує інтелект і зменшує мозок, приводячи до витончення сірої речовини.

Ця небезпечна звичка — біч всього людства XXI століття.

Клітини мозку починають поїдати самі себе: вчені виявили фактор, що знижує інтелект

Мова йде про годину, а конкретно про відпочинок, в гаджетах — смартфонах і планшетах.

Вчені провели дослідження, зібравши дві групи людей. Одна група після роботи відпочивала, використовуючи гаджети (граючи, читаючи, листуючись), а друга відпочивала без використання гаджетів, які проводять час за книгою, живим спілкуванням, прогулянками.

Виявилося, що люди з першої групи (які не випускають смартфоні з рук) показали результати проходження тестів IQ набагато нижче другої групи. Вони вирішували завдання на 22% довше і помилок у тестах було більше.

Фахівці прийшли до висновку, що постійне, буквально цілодобове, використання гаджетів призводить до зниження розумової продуктивності з-за надмірної втоми, зниження швидкості нервових реакцій, сенсорної перевантаженості і розпорошеності уваги.

Більш того, подібний відпочинок, який став звичкою, призводить до того, що не тільки знижується інтелект, але й мозок починає зменшуватися. Сірого речовини стає менше.