Зірка «Чудового століття» Мер’об’єм Узерлі здивувала шанувальників змінами у зовнішності

4

Мер’об’єм Узерлі, яка здобула світову популярність завдяки серіалу «величне століття», здивувала шанувальників змінами у зовнішності. Актрисі вдалося позбутися від зайвих кілограмів за лічені місяці після пологів.

Узерлі у багатьох інтерв’ю скаржилася, що не може впоратися з так званої «акторка однієї ролі». Всі асоціюють її з персонажем серіалу «величне століття», так як її зовнішність довгий годину не змінювалася після його виходу. Зірка на своїй сторінці в Instagram знімок, на якому постала в образі бізнес-леді в строгому костюмі сріблястого кольору. Також Узерлі вирішила змінити зачіску, позбувшись приблизно від половини довжини волосся.

Передплатники акторка відзначили, що після декрету вона змінилася настільки, що її практично неможливо дізнатися. Деякі визнали новий образ занадто суворим. Знайшлися й ті, хто помітив у зовнішності Узерлі наслідки пластичних операцій. Сама актриса раніше заявляла, що ніколи не зверталася до хірургів.

Багато видань раніше повідомляли, що Узерлі збільшила груди, хоча зірка спростовувала подібні чуйні. За її словами, форми просто стали більш виразними з-за того, що вона схудла після народження дитини.