Застарілі тренди з догляду за лицем і чим їх замінити

232

Модні тенденції є не тільки в макіяжі або укладці, але ще і в б’юті-ритуали для лиця.

Правильний догляд за шкірою обличчя – один з природних способів, які допоможе зберегти молодість. Саме тому лікарі-косметологи і експерти з усього світу постійно придумують нові техніки по догляду. Але чи всі з них ефективні? Розбираємося з експертами корейського бренду AHC, які б’юті-ритуали вже застаріли і чим їх можна замінити.

Від чого відмовитися: надмірне відлущування Багато з нас щиро вірять, що краса приходить через страждання. Тому часом здається, що печіння, почервоніння і роздратування шкіри після або під час догляду – це добрий знак. І ось ми починаємо все частіше звертатися до скрабів і іншим ексфоліантів, тим самим роблячи тільки гірше. Безумовно, відлущування – важливий етап в процесі догляду, але якщо занадто захопитися, можна серйозно пошкодити шкіру і порушити природний ліпідний бар’єр.

Чим замінити: подвійне очищення. Кінцева мета пілінгу – запобігти закупорювання пор, і впоратися з цим завданням допоможе ретельне очищення шкіри. Спробуйте почати з гідрофільного масла для зняття макіяжу і видалення забруднень, а потім додатково очистити шкіру, використовуючи пінку або гель для вмивання з водою. Що стосується відлущуючих засобів, їх варто використовувати не частіше двох разів на тиждень.

Від чого відмовитися: агресивний догляд

Останнім часом ми звикли думати, що більше – значить краще. Ми спустошуємо полиці магазинів і так старанно «присмачуємо» шкіру різними засобами, що вона просто не встигає відчути ефект всіх активних компонентів. Коли цього стає недостатньо, до домашніх процедур додаються салонні – іноді по кілька на день. Тим часом шкіра втомлюється і потребує відпочинку.

Чим замінити: усвідомлений підхід

Замість того щоб нашаровувати на шкіру численні продукти, підберіть кілька засобів, які стануть основою вашого ритуалу по догляду. Найкраще порадитися зі своїм косметологом і вибрати пару ефективних кремів.

Від чого відмовитися: екстремальні температури

Вважається, що крижані ванночки для особи сприяють омолодженню. Насправді вони призводять до звуження судин, як наслідок зневоднюючи шкіру і роблячи її менш еластичною. Одним словом, ефект у них прямо протилежний обіцяному.

Гаряча вода теж швидше завдає неприємностей, ніж приносить користь: вона стає причиною почервоніння, сухості і роздратування шкіри.

Чим замінити: комфортні процедури

Завжди віддавайте перевагу воді кімнатної температури, будь то ранкове умивання або вечірній душ. Якщо хочеться охолодити шкіру, краще використовувати тонізуючі і освіжаючі засоби. До того ж на відміну від досить жорсткої води вони не сушать зайвий раз шкіру.

Від чого варто відмовитися: очищаючі серветки для обличчя Так, використовувати очищаючі серветки дуже зручно, але робити це регулярно небажано. Справа в тому, що активні речовини в їх складі здатні руйнувати ліпіди і, затримуючись на шкірі, можуть спровокувати сухість. Тому застосовувати серветки краще тільки в разі крайньої необхідності, наприклад в дорозі.

Зрештою, краще зняти макіяж за допомогою серветки, ніж не знімати його взагалі. Чим замінити: умивання теплим рушником

Для зняття макіяжу цей спосіб не годиться, а ось для подальшого очищення шкіри – більш ніж. Звичайний рушник, змочений теплою водою, не тільки видаляє залишки інших засобів, таких як бальзами та масла, а й надає легкий відлущуючий ефект (такий вашій шкірі не зашкодить). Крім того, легке розтирання лиця рушником нагадує масаж, який поліпшує циркуляцію крові. Головне – підібрати матеріал, який не викликає роздратування, і не забувати про температуру.