Які проблеми може вирішити блефаропластика?

46

З віком фраза «Підніміть мені повіки» стає все більш актуальною і актуальнішою. Багато жінок не хочуть миритися з природою і йдуть на блефаропластику. Навколо цієї операції гуляє безліч міфів і неймовірних «фактів». Що з цього правда, кому підійде процедура і коли вона може виявитися небезпечною – в цьому матеріалі.

Що таке блефаропластика? Блефаропластика – це в першу чергу хірургічне втручання в шкіру нижніх і верхніх повік з метою омолодження. Однак дана операція бореться не тільки з віковими, а й з деякими естетичними проблемами. Наприклад, дозволяє видалити жирові грижі або змінити розріз очей.

Види блефаропластики

Верхня блефаропластика. Як правило, це класична операція на верхній повіці. Показаннями до верхньої блефаропластиці є нависла шкіра або корекція розрізу очей. Завдяки цьому виду операції погляд стає ширшим і виразнішим. Нижня блефаропластика показана для пацієнтів, які зіштовхнулися з віковими змінами шкіри. В основному ця операція використовується для видалення жирових мішків.

Транскон’юктивальна блефаропластика допомагає позбутися від жирових гриж під очима і більше підходить для молодих пацієнтів. Кантопексія – через зменшення еластичності шкіри є ймовірність опущення нижніх повік. Ця операція допомагає прибрати провисаючу шкіру і зробити погляд більш свіжим і виразним.

Показання

Зазвичай показаннями до блефаропластики є:

  • нависання або опущення верхньої повіки;
  • надлишки грижових мішків в медіальних кутах очей;
  • порушений тонус кругового м’яза ока;
  • надлишок шкірного клаптя на нижній повіці;
  • опущення нижньої повіки та ін.

Однак блефаропластика показана не тільки жінкам, яких торкнулися вікові зміни. Нависання верхньої повіки може бути генетичною схильністю.