Випадіння волосся і ще 2 проблеми, які лікує остеопатія

68

Сучасні дівчата готові витрачати шалені гроші на косметичні процедури в ім’я однієї єдиної мети – стати красивою. Мета хороша, але нерідко обраний шлях є не єдино вірним. І коли шкіра не стає ідеальною, волосся продовжують випадати, а набряки не проходять, дівчата, як правильно, звинувачують в цьому невірно підібраний догляд, неправильно харчування. Звичайно, все це має значення, але є ще одна причина, яку чомусь ніхто не надає значення.

Так історично склалося у нас, що люди, будь то лікарі або косметологи, працюють з симптомами, а усуненням першопричини захворювання займаються в найостаннішу чергу. І це стосується як здоров’я, так і краси. Заболіла голова – п’ємо таблетки, з’явилися набряки – накладаємо маски. Це в корені невірний підхід, так як, знешкоджуючи симптом, ми не позбудемося від самої проблеми, і рано чи пізно ситуація повториться.

Остеопатія шукає причини симптомів у затискачах в тілі, зміщенні кісток і травми, отримані ще при народженні. Ми підібрали 4 поширені проблеми із зовнішністю, які можуть бути викликані саме такими причинами, вирішенням яких займаються лікарі-остеопати.

Випадання, ламкість і тьмяний колір волосся Для наочності можна порівняти волосся з травою: щоб воно росло, йому також потрібна сприятливий «грунт», волога. Волосяні цибулини харчуються артеріальною кров’ю, яка є провідником поживних речовин. При порушенні кровообігу настає «посуха», внаслідок чого волосся стає млявим, тьмяним, починає випадати. Чому це відбувається? Найчастіше причиною порушення кровообігу є родові або набуті травми черепа, через які відбувається стиснення судин. Кров не надходить до волосяних цибулин в достатній кількості, що і провокує випадання волосся.

Набряклість обличчя Однією з причин появи набряків на обличчі може бути застій рідини в тканинах через стиснення судин. Коли венозні і лімфатичні судини «перетискаються» кістками, зв’язками, напруженими м’язами, це сприяє утворенню так званої «зайвої води». Під час сну ми знаходимося довгий час в горизонтальному положенні, що ще більше «гальмує» відтік рідини від імені. Ось чому вранці набряклість проявляється найбільш помітно. Зменшення набряклості – закономірний ефект від остеопатичного лікування. Цей факт відзначають практично всі пацієнти. Приходячи за одним результатом, вони отримували «життя без набряків» як приємний бонус.

Почервоніння і подразнення шкіри Порушення кровообігу також може провокувати появу подразнень на шкірі обличчя. Так як відбувається застій рідини в шкірі, її захисні властивості порушуються. Шкіра стає вразливою і легко «підхоплює» інфекції, проявом яких і є почервоніння, висипання і т.п. Тому перш ніж перекладати відповідальність на «схильність» і «особливості» шкіри, необхідно для початку поліпшити відтік лімфи і крові від особи, щоб відновилися захисні властивості шкіри і щоб вона самостійно очищалася.