Вчені попереджають про небезпечний для здоров’я напій

234

Цей напій ми добре пам’ятаємо з дитинства, його часто готували мами і бабусі – це какао. Однак, не так давно дієтологи перевірили какао порошок і з’ясували, що він може бути дуже шкідливий.

Особливо для дитячого організму. Так в ході дослідження дієтолог Клара Ленсон купила чашку какао з автоматів популярної мережі, а також той, що приготував бариста. З’ясувалося, що в чашці, ємністю в 200 мілілітрів, в какао з автомата було приблизно п’ять ложок цукру. У какао з кав’ярні – три, а в домашньому напої – всього дві.

Всім відомо, що цукор страшно шкідливий для здоров’я дітей: він призводить до гіперактивності і перепадів настрою, порушує функції головного мозку, знижує імунітет, збільшує ризик астми і ожиріння. «Краще самим купувати порошок для розведення какао, якщо вже сильно хочеться.

Найкращий спосіб перевірити якість порошку – розтерти його пальцями. Якщо він почне скочуватися, значить в ньому є какао-масло, яке має бути в нормальному какао », -Рекомендується дієтолог Клара Ленсон.

Також дієтолог зазначила, що не варто зловживати цим напоєм людям, охочим схуднути. Варто зазначити, якщо в натуральному какао мало цукру, то його можна вважати корисним. Він прекрасно бадьорить, так що ввечері його пити не варто. Ще цей напій допомагає поліпшити стан судин і боротися із запальними процесами.

Важливо: какао має протипоказання і заборонений до вживання при ряді захворювань, тому перш потрібна консультація фахівця.