В обтягуючому комбінезоні: 71-річна мама Ілона Маска знялася для обкладинки модного глянцю

5

Мама найепатажнішого мільярдера Ілона Маска – Мей Маск привертає увагу не тільки своїми досягненнями в бізнесі, моложавим зовнішнім поглядом, але і стильними, часом навіть епатажними, в яких регулярно з’єднання являється на публіці.

У свої 71 успішна бізнес-леді продовжує працювати моделлю. Вона часто знімається для обкладинок модних глянців, а так само в рекламі товарів відомих брендів. Так, нещодавно, на своїй сторінці в Instagram, Мей Маск повідала про те, що стала головним героїнею грудневого номера глянцевого журналу Harper’s Bazaar.

71-річна модель опублікувала кілька знімків в сріблястому обтягуючому комбінезоні, стилізованому під космічний костюм. Яскравою деталлю образу стали незвичайні двоколірні черевики, суперстильні окуляри, червона помада на губах і червоний лак на нігтях.

У підписі до публікацій мама Ілона Маска повідомляє шанувальникам, що випустила нову автобіографічну книгу, де розповідає про те, як уникнути домашнього насильства і виростити 3 геніїв (включаючи Елона) самостійно.Сlutch