ТОП-4 продукти для блискучого волосся і міцних нігтів

423

Давно відомо, що крім хорошої доглядової косметики потрібно правильно харчуватися. Адже якщо організму не вистачає якихось вітамінів, то ніякі дорогі засоби не допоможуть. Ми розповімо, які продукти необхідно включити в свій раціон, щоб виглядати чудово.

Куряче яйце

Головні елементи: біотин і протеїн.

У яких ще продуктах є біотин: банани, боби, сочевиця, цвітна капуста, арахіс і лосось.

У складі одного білка міститься половина добової норми біотину. Цей вітамін відіграє важливу роль у засвоєння білків, жирів вуглеводів. Якщо організму не вистачає біотину, то може початися випадіння волосся і зовнішній вигляд шкіри буде бажати кращого.

Батат

Головний елемент: каротин.

У яких ще продуктах є каротин: морква, персики, шпинат, червоний болгарський перець.

Цей вітамін потрібен, щоб імунна і репродуктивна системи добре функціонували. Також каротин допомагає шкіри голови зберігати здоровий блиск. Якщо в організмі дефіцит вітаміну А, то не уникнути сухості шкіри.

Лосось

Головний елемент: жирні кислоти омега-3.

У яких ще продуктах є омега-3: куряче яйце, насіння соняшнику, риб’ячий жир, макрель, сардини, тунець, шпинат, волоські горіхи.

Дефіцит омега 3 призводить до руйнування зовнішнього шару шкіри і сухості, що сприяє появі лупи і проблем з нігтями. Достатня кількість жирних кислот знижує ризик розвитку серцево-судинних захворювань і допомагає уникнути проблем з очима.

Кеш’ю

Головний елемент: цинк.

У яких ще продуктах є цинк: устриці, кедрові горіхи, сири середньої твердості, насіння соняшнику, пшеничні висівки.

Разом із залізом і кальцієм, цинк – один з найнеобхідніших мінералів для нормального функціонування організму. Якщо в організмі нестача цього елемента, то нігті і волосся не будуть рости, цинк сприяє розвитку нових тканин.