Топ-4 помилки в макіяжі

113

Інтернет рясніє б’юті-порадами і відео, які обіцяють за хвилину навчити, як за допомогою нехитрих прийомів макіяжу стати принцесою. Ось тільки від цього достатку інформації багато часто плутаються і перетворюють своє обличчя в розмальовку.

Помилка № 1: Непідготовлена ​​до макіяжу шкіра. Яким би прекрасним не був ваш макіяж, якщо він нанесений на непідготовлену шкіру – пиши пропало. Найменше лущення на обличчі, замазане тональним кремом і припудрене зверху, створює ефект листкового пирога. Важливий не тільки результат і процес макіяжу, а й підготовка до нього. Тому для рівного тону обов’язково використовуйте нежирний зволожуючий крем або спеціальну базу.

Помилка № 2: Тональний крем не в тон шкіри. Контрасти – це, звичайно, добре, але не коли мова йде про руде лице і білосніжні шиї. Більшість дівчат так і не навчилися вибирати тональний крем правильно. Чому? Тому що ми звикли тестувати тон на зап’ясті. Запам’ятайте: колір шкіри на руках трохи відрізняється від кольору шкіри на вашому обличчі. Щоб уникнути занадто темного або занадто світлого тону, тестируйте тональний крем на шиї – не прогадаєте!

№3: ​​«Мертві» чорні смуги замість брів Власниць широких брів, як у Ліллі Коллінз, не порівняти з недосвідченими аматорами олівця. Дві паралельні лінії навколо брови, товсті і криві смуги на половину лиця – картина, на жаль, вже стала звичною. Якщо хочеться мати красиві натуральні брови, тоді забудьте про олівці – навіть візажисту потрібно постаратися, щоб провести рівні лінії. Забудьте про чіткі дуги – татуаж давно вже неактуальний. Використовуйте техніку розтушовування і робіть акцент на природності – вона завжди в моді, а в цьому році – особливо!

Помилка № 4: Олівець для губ темніше помади. Навіть візажисти, які прагнуть до натурального макіяжу, часто роблять цю помилку. Первісна функція олівця для губ – стримувати помаду від розтікання. Але зараз можна обійтися і без нього. Величезна кількість засобів для губ витримають будь-який банкет і навіть кави з круасаном на сніданок. Але якщо в вашу косметичку все-таки потрапила така помада, закріпіть її прозорим олівцем (такі є, наприклад, у Dior). І пам’ятайте, що чіткі межі і татуаж як на бровах, так і на губах неактуальні – зараз в тренді ефект «зацілованих» або природних губ.