Тіна Кароль похвалилася перед шанувальниками стрункими ногами

10

Відома українська співачка і улюблениці багатомільйонної публіки Тіна Кароль любити по-хорошому шокувати шанувальників незвичайними образами, які часто з’єднання є не тільки в модних глянцевих журналах, але і в соціальних мережах артистки.

Нещодавно на своїй сторінці в instagram Тіна Кароль опублікувала свіже фото, яке з перших секунд підкорило серця українців, а вже існуючих шанувальників змусило їх битися сильніше. На знімку зображена Тіна Кароль, позує перед фотографом в маленькому білі-рожевому міні-сукню, повністю обтягуючому фігуру і демонструє всі принади співачки. Тіна стоїть на тлі рожевої стіни, ймовірно, шафі, мило посміхається в камеру і показує свої чарівні стрункі ноги всім фоловерам. На ногах у Тіни тілесного кольору босоніжки на високому каблуці, подовжують ноги і підкреслюють їх стрункість.

Знімок кароль виклала в 2-форматах – в повний зріст і тій же знімок, альо з зображенням збільшених ніг. Ймовірно, Тіна Кароль хотіла похвалитися перед передплатниками красою своїх довгих ніжок, і не прогадала. Дійсно, передплатники миттєво відреагували на Тинины форми захопленими відгуками. Більшість фоловерів умилилось вишуканістю постаті артистки, похвалили Тіну за роботу над удосконаленням собі, а також по-білому багато жінок позаздрили красу тіла Тіни Кароль.