Судоми і біль в ногах можуть вказувати на захворювання печінки

5

Дослідження, проведене ученими, показало, що судоми і біль в ногах можуть вказувати на наявність захворювань печінки, в тому числі і цирозу. З’єднання ясувалося, що спазми у пацієнтів з таким симптомом досить поширені і складають 20-80% з усіх учасників експерименту.

Система м язових спазмів, що спостерігається у пацієнтів з цирозом печінки, ще не зовсім вивчена. Проте є підстави пріпускаті, що поява хворобливих відчуттів, зокрема в ногах, пов’язаність язано енергетичним обміном, нервової функцією, електролітами та об’єднання об’ємом плазми. Японські фахівці також дійшли висновку, що судоми порівняно нерідкі у хворих, що мають довготривалі недуги печінки. Експеримент показав: жінки, люди з діабет і хронічними хворобами нирок, крім проблем із залозою, можуть відчувати спазми. Також зазначено, що пацієнти з неалкогольною жировою хворобою печінки переживали подібні симптоми внаслідок зменшення м’язової маси.

Мимовільне судорожне скорочення м язів може бути пов’язаність язане з вагітністю, екстремальними фізичними навантаженнями і прийомом препаратів, наприклад, статинів. Єдино вірний спосіб дізнатися, що дійсно є причиною появи судом у ногах, звернути до лікаря. Є спазми, не викликають тривоги, однак якщо вони чинять вплив на якість життя і сну, варто пройти невідкладну діагностику.