Студія “Квартал 95” підтвердила зйомки продовження “Сватів”

11

Студія “Квартал 95” підтвердила, що готує до виходу продовження комедійного серіалу “Свати”. Інформацію про зйомки сьомого сезону заявив співвласник компанії Борис Шефір в інтерв’ю порталу Знай.

На питання журналістів про ті, яких проектів чекати глядачам від студії в цьому році, продюсер заявивши:

– Головне завдання – не втратити досягнуте. У нас втрати з особовим складом – кращих людей віддали країні! Тому головне – утримати існуючі проекти: “Вечірній Квартал”, “Жіночий Квартал”, “Розсміши коміка”… З новенького головне – наші кіношні справи і серіали, ситком… “Сісваті 7”, до речі.

У свою чергу, режисер серіалу Андрій Яковлєв в інтерв’ю російським журналістам сказавши, що найімовірніше, сьомий сезон стане для проектом останнім.

– По-перше, ми вже почали і потрібно закінчити. І треба закінчити цю епопею гідно. Це і надихає, – розповів Яковлєв в коментарі сайту “Привіт, Ростов”.

Він також спростував інформацію про те, що всі епізоди сьомого сезону будуть пересняты, а готовий раніше матеріал не покажуть в ефірі. За словами режисера, вже відзнято багато епізодів сьомого сезону, але робота над продовженням ще не завершена. Зараз команда проекту закінчила зйомки зимових сцен, а навесні будуть відзняті літні епізоди.

Точні дати показу “Сватів” в ефірі поки невідомі.