Скільки кілокалорій слід вживати при сидячій життя?

5

Дієтолог Віктор Тутельян поділився рекомендаціями про калорійності раціону, адресовані тим, хто веде сидячий спосіб життя.

За словами Віктора Тутельяна, чоловікам, які не займаються спортом і ведуть багато в чому сидячу життя, потрібно вживати в середньому 2000-2200 кілокалорій в день. Для жінок, які ігнорують спорт та багато сидять, денна калорійність повинна бути більш поміркованою і обмежитися 1800 кілокалоріями.

Дієтолог висловив думку про те, що не буває шкідливої їжі, із-за якої людина хворіє або товстішає, до шкідливих відносяться лише зіпсовані або отруєні продукти. Проблема не в їжі, проблема в тому, в якій кількості вона з’єднання їдається, підкреслив Тутельян.

«Наш бич — це частота і кількість. Вісь ковбаса — це приблизно 20%, а то і 30% жиру в прихованій формі. Альо якщо з’єднання їсти скибочку, нічого не трапиться. Проте, якщо, як показують по телевізору, це обов’язково призведе до надлишкової маси тіла та ожиріння», — зауважив експерт.

Так само і з солодощами. Коли людина з’єднання їдає полпирожного раз в два тижню, йому не можна відмовляти в цьому задоволенні, переконаний дієтолог. Альо з’єднання їдаючи по дві-три штуки в день, людина неминуче зіткнеться з надлишком калорій. Проблема в тому, що до солодкого люди звикають з дитинства: кондитерські вироби даються батьками дітям у вигляді заохочення або кошти відволікання від плачу і примх. В результаті це призводить до дитячого ожиріння, цукрового діабету та інших порушень, заявив Віктор Тутельян.

«Головний закон науки про харчуванні не дано порушувати нікому — калорійність раціону повинна відповідати энерготратам. З’єднання їв більше — ходи більше, бігай більше, витрачай енергію. Не витрачаєш — неминучі надлишкова маса тіла, ожиріння, букет захворювань, смерть», — підкреслив дієтолог.