“Сама сексуальна матуся на планеті”: 43-річну американку часто плутають з її дочкою

3

Добре виглядати і бути привабливою після 40 років можна не тільки займаючись спортом, але і просто завдяки активному способу життя.

У цьому переконує приклад 43-річної Иолин Діас, яка нерідко викладає в своєму Instagram-акаунті спільні фотографії з 19-річною донькою Мейлани Паркс і «наражается» на компліменти користувачів, які захоплюються її моложавою зовнішністю і пишуть, що «важко відрізнити, хто з дівчат мама, а хто донька».

При цьому багато коментаторів визнали її найсексуальнішою матір’ю на планеті.

У відповідь на прохання поділитися секретами приголомшливого зовнішнього вигляду жінка відповідає, що завжди вела здоровий і активний спосіб життя.

«Я рідко п’ю алкоголь, багато відпочиваю і дотримуюся принципів збалансованого харчування», — розповідає Діас.

Вона зізналася, що з 12-13 років почала ретельно доглядати за шкірою. «Мама купувала косметичні засоби від Mary Kay, і я потай ними користувалася, — каже вона. — Також я щодня наношу на шкіру сонцезахисний крем, навіть якщо на вулиці хмарно і дощитиме».

Крім того, жінка використовує антивікову сироватку з вітаміном А. За її словами, за два з половиною роки її застосування стан шкіри помітно покращився.

«Здорова і підтягнута шкіра додає мені впевненості, навіть коли я не в кращій своїй формі», — зазначила американка.

Діас стверджує, що у них з Паркс дуже близькі стосунки. Вони часто ходять разом по магазинах, подорожують або просто лежати на дивані і спілкуються. За її словами, донька не ображається, що оточуючі часто приймають їх за сестер.

«Мене з моєю мамою теж брали за сестер. Донька це бачила і тепер відноситься до подібних висловлювань спокійно», — пояснила вона.Факти