Про головну небезпеку жиру на животі розповіли експерти

7

Зайві кілограми жиру на талії не тільки позбавляють фігуру краси, але і є провокаторами деяких серйозних захворювань. Про це розповіли фахівці з Університету Суррея (Великобританія).

Як стверджує професор Брюс Гріффін, саме вісцеральний жир негативно впливає на обмінні процеси в організмі, викликаючи розвиток серйозних захворювань. Крім всього цього, накопичення даного жиру по сусідству з життєво важливими органами, сприяє появі жиру в таких органах, як печінка, серце, підшлунковій залозі і м язовій системі. Чим більша кількість жирових відкладень в області талії, тим вищою стає ймовірність порушень обміну речовин в цьому організмі.

Як стверджують фахівці, незважаючи на визначення негативного впливу внутрішнього жиру, основну складність складає вимірювання його рівня в організмі. Тільки використання складних технологій: МРТ і КТ, можуть допомогти зробити виміри глибинного жиру.

Вчені на даному етапі ведуть роботи по винаходу найбільш простих і доступних приладів, за допомогою яких можна було б вести вимірювання вісцерального жиру.