“Пощастило”: дружина Дмитра Комарова показала унікальне фото з медового місяця на Мальдівах

5

Олександра Кучеренка, нарешті, поділилася з шанувальникам такою довгоочікуваною кадром з медового місяця. Нагадаємо, що в червні 2019 року 35-річний ведучий програми “Світ Навиворіт” Дмитро Комаров в прямому сенсі ошелешив як своїх прихильників, так і колег новиною про одруження!
Його обраницею стала 21-річна модель, “Міс Україна-2016” Олександра Кучеренка. Пара таємно розписалася в Києві, а від вінчання пройшло у православному храмі Єрусалиму. Саме з цього священного міста парі і опублікувала весільні фото, після цього вже всім стало відомо про їх новому статусі.

Однак Дмитро та Олександра все ще не поспішають ділитися подробицями як свого весілля, так і життям після неї. Відомо, що Дмитро зробив пропозицію Саші в небі – у вертольоті. А від медовий місяць вони провели на Мальдівах.

І тільки зараз Кучеренко показала фото з медового місяця!

На знімку модель позує в густий тропічної зелені. На Саше – сукня з таким же тропічним зеленим принтом. Дівчина пронизливо дивиться в камеру.
Також Кучеренко супроводила фото підписом. Звичайно ж, робив знімок Комарів!

“Серед джунглів в об’єднання єктиві Дмитра Комарова. Ві співуче відразу зрозуміли, хто фотограф) Кадр зроблений на професійну камеру під час нашого медового відпустки)) Є також класні фото, де я в купальнику, але, мабуть, залишу їх для сімейного альбому”, – пише Кучеренко.

Шанувальники Саші тут же почали засипати її коментарями:

“Коли чоловік вміє красиво фотографувати свою дружину – це безцінне!”
“Чекаємо фото в купальнику!!! Тут всі свої”
“Ви так крассивая і + вихована, просто ідеальна Леді”
“Ах, Дмитро! Фотограф від Бога!”
“Пощастило Вам в житті) чоловік робить гарне фото з першого разу”
“Круть, коли чоловік любити фотографії. Мого важко вмовити сфоткати мене у відпустці”
РБК