Понад 2000 чоловік: – за добу число заражених коронавірусом зросла у півтора рази

18

Кількість виявлених випадків захворювання в Китаї за добу зросла в півтора рази. Карантин у ряді міст КНР зачіпає 56 млн чоловік. Коронавірус 2019-nCoV, що викликає пневмонію, дістався до Канади.

Випадки зараження коронавірусом 2019-nCoV в Китаї підтверджені у 2002 людина. Про це свідчать останні дані Національної комісії охорони здоров’я КНР, опубліковані в неділю, 26 січня. Таким чином, всього за добу кількість офіційно виявлених випадків захворювання зросла в півтора рази. Кількість померлих від коронавіруса нового типу збільшилася до 56 осіб, одна з смертей вперше зафіксована в Шанхаї.

Парки “Діснейленд” у Шанхаї та Гонконгу призупиняють роботу
Влада розширюють заходь боротьби з поширенням нової небезпечної пневмонії, яку викликає коронавірус. Так, парк розваг “Діснейленд” у Шанхаї з 25 січня тимчасово припинив роботу. З 26 січня на невизначений термін закриється і аналогічний парк в Гонконзі.

Карантин, оголошений у 18 містах провінції Хубей, фактично зачіпає більше 56 млн чоловік. А місто Тяньцзінь на півночі країни з 27 січня тимчасово припинить автобусне сполучення з провінціями.

Вірус з Китаю вперше виявлений в Канади
Між тим стало відомо про появу коронавіруса 2019-nCoV у Канади. Мова йде про чоловіка, що знаходиться на лікуванні в одній з лікарень Торонто. Він прилетів в Канаду з китайського міста Гуанчжоу. Туди він дістався літаком з міста Ухань, з якого почалося поширення коронавіруса. За оцінкою медиків, ризик для жителів залишається низьким, підкреслив заходів Торонто Джон Торі.

Перші випадки зараження новим коронавірусом були пов’язані з оптовим ринком морепродуктів в Ухані в провінції Хубей. До його закриття 1 січня на цьому ринку продавалися не тільки морські ссавці, але і летючі миші, кури, кролики та змії.

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) раніше відмовилася оголошувати у зв’язку з новим коронавірусом надзвичайний стан. ВООЗ пояснила рішення малим числом випадків захворювання за межами Китаю. За словами голови організації Тедроса Адханома, влада КНР вживають достатніх заходів обережності.

Станом на 26 січня випадки захворювання новим коронавірусом з Китаю вже виявлені у Гонконгу, на Тайвані, а також в Австралії, в’єтнамі, Канади, Малайзії, Непалі, Сінгапурі, США, Таїланді, Франції, Південної Кореї і Японії.