Поганого не роблю: Олександр Пономарьов розповів про “стосунки” з Оленою Мозговою

35

Олександр Понормарев відверто розповів про свої стосунки з колишньою дружиною Оленою Мозговою. Про це виконавець зізнався у передачі “Світське життя” з Катьою Осадчою.

За словами співака, новий чоловік Мозкової Девід Аксельрот уникає спілкування з ним і намагається не зустрічатися особисто. Артист пригадав останній випадок, коли прийшов в будинок до колишньої дружині на день народження доньки Євгенії, альо Девід швидко пішов і не захотів спілкуватися з Олександром.

“Нещодавно святкували день народження доньки Женьки, Олена запросила мене до себе додому, а від Володя (Девід Аксельрот) пішов в тренажерний зал. Не знаю, щось не вийшло у нього зі мною контакту”, – заявив співак.

Пономарьов чесно каже, що їх стосунки з Оленою далекі від ідеальних і комфортних і смороду, за його словами, як сплески.

“Я не можу сказати, що у нас ідеальні стосунки з Оленою, вони як-то сплесками бувають, з чим ці сплески пов’язані, не знаю. В принципі нічого поганого не роблю. Я не можу не прийти, якщо у мене є така можливість, наприклад, як концерт пам’яті Мозгового, дідусі моїх дочок”, – поділився Пономарьов.

Нагадаємо, що Пономарьов і Мозкова прожили в шлюбі 10 років, у них є спільні діти – Зоя та Євгена.
РБК