П’ять порад, як швидко відновитися після робочого тижня

7

Деколі в кінці робочого тижня ми відчуваємо себе абсолютно знесиленими. Моральна або фізична виснаженість в сучасному світі знайома кожному.

З таким станом можна і потрібно боротися, адже немає нічого важливішого здоров’я. А здоров’я – це бадьорість та енергійність, гарний настрій і бажання йти назустріч яскравим емоціям.

Щоб швидко відновитися після робочого тижня, зняти напругу і очиститися від негативних думок, скористайтеся наступними радами.

Не думайте про роботу. Нервове напруження не буде залишати вас до тих пір, поки ви самі не перестанете думати про предмет хвилювань. Коли ви переступаєте поріг будинку, перестаньте думати про робочих питаннях. Просто пообіцяйте собі, що обов’язково повернетеся до їх вирішенню у понеділок.

Відкладіть смартфон подалі. Не занурюйтеся в стрічку новин або в жваві коментарі під спірним постом в соціальній мережі відразу ж по приходу з роботи додому. Спокійно роздягніться, прийміть теплий душ і розслабтеся.

Перейдіть на цікаве заняття. Якщо просто взяти і перестати думати про роботу ві не можете, займіться тим, що вас автоматично відверне. Це може бути улюблений серіал, книга, приготування смачної вечері, розгадування кросвордів і розмальовка для дорослих. Як тільки ви відпустите гнітючі думки, відразу відчуєте себе краще.

Дихайте повільно і глибоко. Справитися з втомою та стреса і відчути умиротворення багатьом людям допомагають дихальні техніки. Тримаючи поставу рівною, протягом 5-10 хвилин робіть глибокі вдихи і видихи. Дихайте носом і стежте за тим, видих був у 2-3 рази довше вдиху. Через кілька хвилин ви відчуєте спокій і гармонію.

Прогуляйтеся на свіжому повітрі. Півгодинна піша прогулянка дозволяє відволіктися від проблем, звернути увагу на жваві вулиці мальовничі краєвиди міста. Крім того, завдяки прогулянці розминаються затиснуті в умовах сидячого способу життя на м’язи.