Основні правила збереження здоров’я після 40 років

4

Нещодавно вчені з’єднання ясували, що процес старіння в середньому починається в 34 роки. Причому, зміни відбуваються «стрибками». Що потрібно знати про здоров’я після 40 років?

Перше, що потрібно зробити після 40 років – пройти повноцінне обстеження. Треба перевірити не тільки вас турбують симптоми, альо кож підстрахуватися з приводу захворювань, за якими ви знаходитесь в групі ризику.

Друге важливе правило – зміна харчування. Метаболізм з віком змінюється, а також дають про себе знати всі гріхи минулого. Тому потрібно допомогти організму зберегти здоров’я – відмовитися від шкідливих звичок і почати харчуватися раціонально. Зараз більшість вчених считают найефективнішим середземноморський раціон. В його основі риба, цільні злаки, свіжі овочі і фрукти, оливкова олія. Рекомендується знизити вживання солі.

Для підтримки міцного здоров’я після 40 років важливі фізичні навантаження. Альо потрібно знаті світові – занадто інтенсивні тренування можуть не піти на користь, особливо, якщо ви до них не підготовлені. До речі, фахівці радять завести собі активні хобі – танці, катання на лижах, боротьба, футбол. Щоб заняття не тільки сприяли поліпшенню фізичної форми, але і приносили радість.

Ще одна порада від фахівців – вчіться відпочивати. Вчені активно вивчають спосіб життя довгожителів і, як з’єднання з’ясовується, багато з них все життя намагалися унікати стресів. Більш того, деякі довгожителі називають спокій своїм «секретом», який і дозволив дожити до глибокої старості в хорошій формі.