Ольга Сумська опублікувала інтимні фото з чоловіком до Дня Святого Валентина

12

Ольга Сумська привітала своїх прихильників з Днем Святого Валентина і поділилася пам ятної фотографією.

Відповідний пост вона опублікувала на своїй сторінці в Инстаграме.

Так, знаменита українська актриса написала, що саме зі своїм чоловіком Віталієм Борисюком, вона вперше відсвяткувала 14 лютого, і з тих пір для них це дуже пам’ять пам’ятна дата. Проте, що саме сталося на їх перший День Закоханих, артистка розповідати не стала. Уточнила лише, що це було в далекому 1991 році, майже тридцять років тому.

Сумська побажала всім берегти кохання, оскільки воно є найдорожчим на світі.

На фотографіях, які опублікувала знаменитість, вона зі своїм чоловіком постає у різноманітних образах. На головному фото вони обидва стали героями еротичній фотосесії. Нічого вульгарного і понад відвертого. Обидва одягнені: Віталій – в джинсах і білій сорочці, Сумська кольоровий туніці і білих країнах. Обидва мило посміхаються. Ольга стрибнула поверх чоловіка.

На наступних знімках вона ділиться різними пам ” ятними моментами із життя, в яких фігурував Борисюк. А на останній – фотографія, де вони обидва зовсім молоді. Борисюка навіть не дізнатися на фото, такий стрункий і молодий, хоча вже тоді йшов з відпущеними волоссям. Подружжя протягом багатьох років змогли прожити довго і щасливо.

Всього за кілька годин публікація набрали вже близько двадцяти тисяч лайків і сотні коментар. Вісь як відреагували шанувальники Ольги на такі теплі слова і дорогі для артистки фотографії:

“Ольга майже не змінилася! Віталій з короткою стрижкою зовсім інший😊”, “Дуже красива пара, і так довго разом, це чудово,адже зараз така рідкість❤️👍🤗😄”, “Які гарні слова, Оленька!І правильні!Кохання вашій парі нескінченною,як і щастя!”, “Щаслива жінка з роками тільки гарнішає, а тут обидва такі. 💕💖😍👍”, “Молоді, красиві!!!! ♥️♥️”, “Класні!!!”, “Оля, яка ви красива крізь всі роки☺️ З Днем Святого Валентина вашу пару не менш красиву пару🌹”, “Ви дуже добре виглядаєте разом. 😍👍💙💛”, “👍👍👍гарна у Вас з Віталієм любов❤”, “Красиві люди талановиті у всьому”, “Боже!!!!Яка принадність😍🥰”, “Які ви молодці! Щастя вам та вашій родині !!!!”, “Красива пара. Коли обидва красиві це рідкість. А вам вдалося👏💖”, “Дуже гарна пара!!!”, “Які ви класні!”, “😍😍😍 красива пара. Любові і щастя”.

View this post on Instagram

З днем закоханих!❤️❤️Колись,в 1991 році,саме Віталій вперше в житті привітав мене 14лютого!Це було нове свято для нас…❤️❤️Бережіть кохання,воно найдорожче в світі!🌹🌹🌹

A post shared by Ольга Сумська (@olgasumska) on Feb 14, 2020 at 9:09am PST

Акценті