Нічні походи в туалет виявилися провісниками небезпечних хвороб

4

Як заявив професор урології Філіп Ван Керреброк, часті позиви до сечовипускання ночами говорять про небезпеку розвитку ряду захворювань.

— Люди думали, що прокидатися ночами, щоб піти в туалет, всього лише частина старіння, але це зовсім необов’язково, — зазначив він.

Явище, при якому ми змушені прокидатися серед ночі заради походу в туалет, називається ноктурией. Вона може бути першим симптомом діабету або простатиту. Також ноктурия може свідчити про слабкий імунітет, хворобах серця і онкологічних захворюваннях. У нормі людський організм повинен витримати без пробуджень нічний накопичення урини в сечовому міхурі.

Нічні походи в туалет можуть викликати тривожність, депресію і психози, а основна небезпека полягає в порушеннях сну. Як відомо, регулярно невысыпающийся людина погано міркує, у нього уповільнені рефлекси або, навпаки, агресивна реакція на поведінку оточуючих. Чим більше ми не висипаємося, тим більше небезпека захворіти.

Лікарі рекомендують зменшити кількість рідини, що випивається перед сном, а також вживати менше напоїв, що містять кофеїн.

При виникненні недуги медики рекомендують пройти обстеження.