Невдалий образ: 5 помилок в макіяжі, які вас старять

231
фото depositphotos.com

Більшість із нас навіть не замислюється, що для антивікового макіяжу існують свої хитрощі.

Розповідаємо, як не потрібно робити макіяж, якщо ви не бажаєте підкреслити зморшки і нерівності шкіри.

Ви використовуєте неправильні текстури

фото unsplash.com

Сучасні бренди випускають косметичні засоби в різних текстурах. Один тільки тональний крем можна знайти у вигляді гелю, мусу, пудри. Однак ці засоби можна використовувати не для будь-якого типу шкіри. Візажисти радять вибирати легкі текстури, які не забиватимуться в пори і зморшки. Спробуйте почати користуватися ВВ-кремом або тональним кремом на водній основі.

Ви часто припудрюєте обличчя

фото unsplash.com

Багато візажистів рекомендують оновлювати тон за допомогою пудри, але це правило не підходить для вікового макіяжу. З часом наша шкіра починає виділяти менше жиру і стає дуже сухою, а пудра тільки підкреслює це. Якщо ви боїтеся, що ваш макіяж не триматиметься, зафіксуйте його спеціальним спреєм.

Ви підводите нижню повіку чорним олівцем

фото unsplash.com

Такий спосіб макіяжу очей старить з двох причин. По-перше, ваші очі виглядають меншими, а по-друге, ви притягуєте увагу до зморшок навколо очей. Замість цього спробуйте розтушовувати коричневі тіні під очима або використовуйте білий і бежевий олівець.

Ви вибираєте занадто темну помаду

фото unsplash.com

З віком наші губи стають тоншими і втрачають свою форму. Темні кольори не варто використовувати через те, що вони “обважнюють” макіяж. Візажисти пропонують зосередитися на натуральних кольорах, а об’єм створювати за допомогою прозорого блиску.

Ви не робите макіяж брів

фото unsplash.com

Це науковий факт: з віком наші брови випадають і стають тоншими. Для того, щоб зробити їх об’ємнішими, скористайтеся пудрою для брів. Надайте їм форми за допомогою скошеної кисті, а потім заповніть, щоб вони здавалися об’ємнішими.