Не дражнять, що у нього немає батька: Тіна Кароль розповіла про переваги навчання сіна за кордоном

6

Українська співачка Тіна Кароль розповіла про особливості навчання сіна за кордоном. 11-річний Веніамін вже декілька років навчається в школі Великобританії. Хлопчик відразу пішов у другий клас і відмінно вписався в англомовний колектив.

В інтерв’ю “КП” в Україні” артистка зізналася, що в Англії Веня відчуває себе вільною людиною. Викладачі не роблять хлопчикові поблажок з-за того, що його мама – зірка, а однолітки не дражнять, що у нього немає тата.

“Він не піддається ні цькування, ні бійок в школі, ні приниження з боку вчителів, ні приниженням з боку школярів, однолітків, його ніхто не пестить за те, що мама – зірка, його ніхто не лає за те, що мама – зірка, йому не переказують плітки, його не дражнять, що у нього немає батька. Від усього цього я втекла. Я не хочу травмувати дитину, нам досить пережитого. Тому сьогодні він спокійний, радісний, життєлюб, щасливий, вільний”, – розповіла Тіна.

“У них в школі не ведуть журналів, у них немає спільних батьківських зборів, на яких принижують батьків, дітей або змушують мити підлоги, фарбувати стіни, вкладатися в чергові штори або купувати подарунок вчительці. Я сама завжди мріяла так вчитися, і дуже багато працюю, щоб допомогти своїй дитині знайті ті, чого я не могла мати в своєму дитинстві”, – резюмувала зірка.