Названі повсякденні звички, які можуть зістарити на 10 років

4

Повсякденні звички впливають на зовнішній вигляд, і серед них є такі, які допомагають нам виглядати старше своїх років. Експерти назвали звички, які здатні зістарити зовні відразу на 10 років.

Говорити по телефону, нахиляючи голову на бік. Якщо у вашому житті є багато телефонного спілкування, така звичка негативно позначиться на зовнішньому вигляді. Коли людина притискає телефон до вухан і нахиляє голову, у нього порушується кровообіг, а на шкірі в області щоки і шиї утворюються складки і заломи – ідеальна основа для зморшок. Крім того, щека, до якої постійно притискається телефон, піддається птозу, тканини на ній повзуть вниз.

Проводить багато часу, дивлячись в екран. Нас оточують електронні пристрої, і не важко помітити, в якій позі зазвичай люди читають тексти з екранів – в позі з похиленою головою. З-за того, що голова весь час нахилена підборіддям до шиї, на обличчі виникають набряки, які особливо помітні навколо очей. Все це служити ідеальною основою для розвитку птозу, при якому тканини обличчя «сповзають вниз, утворюючи брилі, другі підборіддя і надаючи зовнішнього вигляду сумне вираження, посилить візуально ефект старіння.

Ігнорувати окуляри. Стилістам добре відомо: після 40 років правильно підібрані окуляри молодят жінку, приховуючи різні лицьові дефекти і старять провали в області очниць, неминучі з віком. Навіть якщо із зором все в порядку, корисно носити окуляри без діоптрій – смороду не тільки маскують естетичні проблеми з обличчям, але і захищають очі, допомагають не жмуритися, служать профілактикою зморшок в області чола і перенісся. Альо особливо небезпечно ігнорувати сонячні окуляри на вулиці – їх потрібно носити в ясну погоду цілий рік.

Жувати на одній стороні. Багато людей не помічають, що вони звикають жувати їжу або жуйку тільки на одній стороні щелепи. З часом це може призвести до лицьової асиметрії: одна частина обличчя буде мати м’яка зв’язку з гіпертонусом, а інша – навпаки, ослаблені. Таке порушення негативно позначається на зовнішності і старіти раніше годині.

Недосипати. Здоров’я та краса вимагають 7-8 годин безперервного нічного сну. Якщо ви регулярно спите менше цієї кількості, то скоріше всього обзаведетеся мішками під очима, припухлими століттями, блідістю. Переважний час поновлення різних органів і систем відбувається саме в нічні години. При нестачі сну порушується синтез білків колагену і еластину, від яких залежить каркас шкіри, її пружність і несхильність зморшок. Як підсумок, людина виглядає старше своїх років.

Комплексний ефект. Вченими встановлено: поєднання куріння, малорухливого способу життя, погане харчування і зловживання спиртним додає до віку людини зайві 10-12 років.