Названі кращі продукти для поліпшення кровообігу

5

Існують продукти харчування, які поліпшують кровопостачання всього організму.

Темний шоколад. Якщо ви відчуваєте почуття провини під час поглинання шоколаду, то ця інформація напевно допоможе позбутися від нього. При помірному вживанні темний шоколад – це фантастична по своїй корисності частина дієти. Він допомагає виробляти оксид азоту, який грає найважливішу роль у справі захисту серця і вен. Какао – це цілі енергостанції антиоксидантів, що допомагають керувати артеріальним тиском і показником холестерину, а також поліпшують кровопостачання організму.

Редька. Популярна городня культура, яка теж позитивно впливає на кровообіг. Редька багата мінералами, включаючи калій, які нормалізують артеріальний тиск. Півчашки нарізаною редьки містять 135 мг калію, знижує тиск.

Буряковий сік. Буряк багата нітратами, активно впливають на потік крові через організм, що швидко насичує всі наші тканини киснем. Обов’язково вживайте буряковий сік для поліпшення кровопостачання, незалежно від того, чи займаєтеся ви спортом чи ні. Цей сік покращує здатності пересуватися у людей з хворобами периферичних артерій, які відчувають болю при ходінні.

Перець. Червоний і зелений перець теж відносяться до числа продуктів харчування, позитивно впливають на кровообіг. Перець містить капсаїцин, користь якого для здоров’я щороку підтверджується все новими і новими дослідженнями. Доведено, що капсаїцин важливий для нормального кровообігу.
healthinfo