Назв самий корисний продукт при серцевій недостатності

6

Лікарі наголошують: перші прояви різних захворювань серця повинні бути ретельно обстежені, щоб уникнути розвитку більш небезпечних симптомів. При затягуванні зі зверненням до лікаря стан серцевого м язу поступово погіршується. Її тканини і судини зазнають патологічні зміни і вже не можуть виконувати функції по перекачуванню достатнього об єму крові.

У результаті людині надавати діагноз «серцева недостатність», який загрожує серйозними ускладненнями: інфаркт міокарда, ішемію, артеріальну гіпертензію і т. д. Саме своєчасність діагностики проблем роботи серця вбереже від небезпечних наслідків.

При ураженні правого шлуночка серця відбувається постійне переповнення печінки, вона збільшується в розмірах, що виражається дискомфортними відчуттями в правій підреберній області (болі, важкість), також може спостерігатися пожовтіння білків очей.

Ознака серцевої недостатності – безпричинна надбавка у вазі, до 2 кг за 3 дні (це може бути наслідком того ж надлишкового накопичення рідини).

Якщо ви помітили у себе якісь симптоми, що вказують на серцеву недостатність, негайно звертайтеся до лікаря.

При серцевій недостатності обов’язковим є прийом медикаментозних препаратів, але хороший результат дають і народні засоби, наприклад мед. Дія меду на організм неможливо переоцінити. Широкий комплекс вітамінів, мікроелементів і амінокислот, що містяться в меді, служити прекрасною підживленням для серцевого м язу, розширює судини серця, тим самим поліпшуючи її кровопостачання.

Однак навіть мед потрібно приймати дозовано, так як у великій кількості, та ще й з гарячим чаєм, він змушує хворе серце енергійно працювати, при цьому посилюється потовиділення. Тому при серцевій недостатності мед потрібно вживати малими дозами: до 3 разів на день по 1 ч. л. або 1 ст. л., з фруктами, сіром, молоком або кисломолочними продуктами.

Пам ” ятайте, що мед краще не нагрівати, так як за температури понад 60 °С він втрачає свої корисні властивості!