Назв простий і корисний овоч для серця

5

Огірки варто включити в раціон кожної людини, адже вони роблять благотворний вплив на організм, так як в них міститься велика кількість корисних вітамінів і речовин.

Огірки на 96% складаються з води, проте це не просто рідина, а вкрай корисна, пише Медицина 2.0. Адже структурована вода огірків промиває нирки і виводить шкідливі токсини, солі важких металів і шлаки. Калорійність їх надзвичайно мала — всього лише 16 кілокалорій на 100 грамів. Вони являють собою ідеальний дієтичний продукт.

Крім того, в огірках є величезна кількість вітамінів і мінералів: С, А, Е, К, кальцій, калій, залізо, марганець, фосфор, цинк, хлор, йод, хром, натрій і магній.

Серед овочів в огірку міститься найбільша кількість клітковини, харчові волокна роблять негативний вплив на очищення кишечника, не викликають дискомфорту, а також покращують моторику й перистальтику кишечника.

Завдяки високому вмісту корисних елементів огірки здатні підтримати здоров’я в нормі. Наприклад, огірки є захисниками від онкологічних захворювань, вітамін До благотворно позначається на стані кісток, а калій здатний захистити від серцевих і судинних хвороб.

Не менш корисні ці овочі для нервової системи, так як підтримують здоров’я мозку, для травлення і нирок, позитивно впливають на ендокринну систему, запобігаючи розвиток діабету. Огірки не заборонено їсти вагітним, так як вони зміцнять організм, а жінка анітрохи не потовщає. Ті ж саме можна сказати про людину, що сидить на дієті і дотримується правильного харчування. Так як калорійність вкрай мала, навіть півкілограма овоча не особливо нашкодять фігуру. Головне, знати світові в усьому, в тому числі і поїданні огірків.

Завдяки регулярного споживання огірків можна поліпшити стан щитовидної залози, а також запобігти утворенню холестеринових бляшок на стінках судин. Таким чином, це добре впливає на здоров’я серця і судин.

Необхідно відзначити, що огірки сприяють засвоєнню білкової їжі. Тому з стравами з м яса завжди варто подавати ці овочі. Свіжі огірки стануть відмінним засобом для захисту від захворювань серцево-судинної системи, а також травного тракту. У них є два відмінних ефекту: сечогінний і жовчогінний. Не варто забувати і про проносний ефект, який надає цей овоч. Людям, які страждають від хронічних запорів просто життєво необхідно включити огірки у своїй регулярний раціон. Адже клітковина ніжно впливає на кишечник і видаляє надлишки холестерину, що призводить до зменшення ризику атеросклерозу. Свіжі огірки допомагають позбавитися від набряків.

Також свіжі огірки можуть нейтризовать кислотні сполуки, які сприяють порушенню обмінних процесів, а також призводять до відкладення солей і старіння організму.

Корисними властивостями володіють огірковий сік і м якоть огірка. Вони сприяють красу шкіри і волосся, якщо їх правильно використовувати. Так, свіжий огірок може допомогти видалення веснянок, відбілювання шкіри, боротьба із запаленнями, висипаннями, а також зайвою жирністю шкіри.
Хвиля