Найкрасивіші місця в Європі, які варто відвідати в 2019

303

Пропонуємо вам надихнутися добіркою найдивовижніших місць Європи, перейнятися атмосферою середньовічних замків, помилуватися казковою архітектурою і наївною природою.

Долина Лаутербруннен (Швейцарія)

Ця фантастична долина багата водоспадами, сніговими вершинами, сонними шпилями церков … і ще безліччю дивовижних локацій.

Піран (Словенія)

Це невелике середземноморське місто-курорт відоме своєю неймовірною архітектурою.

Національний парк “Плітвіцькі озера” (Хорватія)

На території заповідника – печери, бірюзові водойми і ліси, в яких можна зустріти диких тварин і рідкісних птахів.

Тейде (Іспанія)

Вулканічний пік у Національному парку Тейде немов з казки. Він є одним з найбільш відвідуваних національних парків у світі.

Замок Нойшванштайн (Німеччина)

Фантастичний Нойшванштайн височить на скелі, яку навіть довелося зробити на вісім метрів нижчою, щоб будівництво в принципі стало можливим.

Озеро Блед (Словенія)

Посеред блакитної води – невеликий острівець з каплицею. На скелі біля берега височіє Бледський замок, побудований більше 10 століть тому. З його висоти відкривається мальовничий вид на озеро і околиці.

Лавандові поля (Франція)

Яскраві смуги квітучої лаванди не тільки красиві, але й ароматні. Небайдужі до всього прекрасного туристи приїжджають сюди за яскравими фотографіями.

View this post on Instagram

⚠️Знали ли Вы что кроме средиземномного моря на юге Франции есть еще и лавандовое море? Я предлагаю Вам окунуться в него во время нашей незабываемой экскурсии! В этом году продолжаем групповые поездки на лавандовые поля на комфортабельном минивэне . 🔘Выезд из центра Марселя. 🔘Вы заходите в Марсель на круизном лайнере? Вас я тоже заберу из порта и доставлю обратно к вашему кораблю.😎 🔘Возможен так же выезд из Ниццы, для групп от 6 до 8 человек с лавандовым туром на 2 дня. 📲 Для более подробной информации обращайтесь в директ или же на сайт который указан в шапке профиля. P.S.📸На фото группа моих счастливых туристов сезона 2018! #прованс #франция #лавандовыеполя #гидвпровансе #гидвмарселе #русскийгидмарсель #гидарман #лаванда #экскурсииналаванду #круиз #круизмарсель #прованс2019 #france #provence #lavande #champsdelavande

A post shared by ГИД В МАРСЕЛЕ И В ПРОВАНСЕ (@armand_provence_ok) on

Монастирі Метеори (Греція)

Скелі, що утворилися десятки мільйонів років тому, – це дивовижний витвір природи, що вражає масштабами і красою.

Монте-Карло (Монако)

Це місто-“розкіш”, яке точно варто відвідати.

Дорога гігантів (Північна Ірландія)

Ці кам’яні стовпи утворилися в результаті стародавнього виверження вулкана.