Наречена Віктора Павліка здивувала сміливою заявою про майбутнє чоловіка

2

Молода обраниця відомого композитора Віктора Павліка Катерина Репяхова поділилася з шанувальниками цікавими подробицями особистого життя. У бесіді з журналістами популярного українського телеканалу наречена 54-річного співака розповіла про те, що планує робити після того, як майбутній чоловік піде з життя.

Після того, як роман між Віктором Павліком і його піар-директором – 25-річною Катериною Репяховой переставши бути таємніцею, закохані почали активно готуватися до весілля. Перешкодити молодій парі будувати відносини не змогла навіть колишня дружина виконавця, яка поділилася вельми пікантними фото з особистого архіву, на яких Павлик відображений в негліже.

Блондинку, якій вдалося відвести артиста з сім’ї, обговорюють і засуджують донині, засинаючи звинуваченнями в нещирості почуттів. В тому, що Катерина Репяхова змогла по-справжньому полюбити чоловіка на 28 років старше собі, не вірить майже ніхто. А її недавні визнання в інтерв’ю, лише зміцнили цю віру.

Катерина Репяхова розказала, що після смерті кохана планує вийти заміж вдруге. Вона рішуче заявила: «Він же не проживе 100 років. Щоб мені було 70. Просто виходить як раз, що коли його життя підійде до кінця, я вже теж буду 50-річної. У мене є стимул добре виглядати».

При цьому в своєму мікроблозі Катерина Репяхова публікує пости, в якому ділиться радістю від майбутнього весільного торжества, запланованого на 10 травня цього року. Вона навіть похвалилася знімком, зробленим під час примірки вбрання нареченої: