Монатік вперше показавши особі свого молодшого сина

3

Вчора, 12 січня, в родині популярного українського співака Дмитра Монатіка був свято – його молодшому синові Платону виповнилося 3 роки. Про цю радісну подію зоряний батько написавши у своєму Instagram.

«Як же швидко летить час. Ще вчора ти був таким. Спостерігав за братом, який тільки-тільки навчився ходити і дивувався його швидкості… Сьогодні Тобі три, наш меншенький Платон, і цим неосяжним щастям я хочу ділитися з усім світом. Плюс! Даня (старшенький, якому 4) нещодавно живити: «Тату, чому ми спиною на цих фотках?», а я ж і його 4-річчя так хотів ділитися щастям, але тоді ще ві (малі) не дивилися мій Instagram і не ставили питання про цє) Так от, Ви з братом, вже можу впевнено сказати, найкраще, що могло в мене вийде у житті, з мамою звичайно. З Днем народження, наш меншенький. П. с. Пишу з розумінням, що ти підростеш, відшукаєш цей пост і запустиш який ностальгує, щасливий погляд у небо і згадаєш, який ти сильний Тірекс) якщо навколишнє тобі школота не шарити в романтиці та душевності… не біда) Просвещай! Не нудьгуй, Vitamin D отримуй. Я маю на увазі, старший брат завжди поруч, як і ми!» (орфографія і пунктуація авторська – прим. ред.).

Свій пост 33-річний мультиартист супроводив дуже зворушливою фотографією з сіном. Судячи з усього, знімок був зроблений в перші дні життя малюка.