Меган Маркл розповіла про шлюб з принцом Гаррі

2

Днями в Лондоні відбулася світова прем’єр єра ремейка діснеївського фільму «Король Лев». Грандіозний захід відвідали світові зірки, а також принц Гаррі і Меган Маркл. На прем’єр єрі герцогиня Сассекская вперше прокоментувала, як їй живеться в королівській родині.

На червоній доріжці в лондонському кінотеатрі Меган і Гаррі спілкувалися не тільки з Бейонсе і Джей-Зі, альо кож зустріли музиканта і продюсера Фаррелла Вільямса.

Артист зізнався Меган Маркл, що захоплюється їх відносинами. «Я щасливий за ваш союз. Любов дивна. Це прекрасно. Ніколи не приймайте це як належно, але в нинішніх реаліях я просто хотів сказати вам, що це має вагоме значення для багатьох з нас. Ми радіємо за вас, друзі», – сказавши Фаррелл.

На це екс-актриса відповіла, що вони з принцом стикаються зі складнощами. «Нам доводитися нелегко», – сказала герцогиня Сассекская.

Після того, як про діалог Вільямса і герцогині дізналися в мережі, шанувальники Меган та Гаррі стали сперечатися і висувати теорії, чому герцогиня так висловилася. Деякі считают, що Маркл непросто живеться в королівській родині, враховуючи її характер і небажання перебувати в рамках правил британського родини.