Медики розповіли, як поліпшити роботу кишечника

5

Вчені завдяки новому дослідженню з’єднання ясували, що топлене масло допоможе поліпшити роботу кишечника, оскільки містить корисну для здоров’я людини лінолеву кислоту.

При помірному вживанні продукт знижує ризик хвороб серця. Топлене масло складається з жирних кислот, що поліпшують травлення і підсилюють захисні властивості організму. Продукт підтримує жовчний міхур, кількість холестерину в крові людини, збільшує активність T-хелперів – клітин для зміцнення імунітету. З його допомогою в організмі виробляються антитіла, що знищують хвороботворні бактерії. Топлене масло містить вітамін K, який сприятливо впливає на серце. Хімічні сполуки продукту зміцнюють тканини, зменшують ймовірність розвитку злоякісних новоутворень у кишечнику та інших органах.

Топлене масло – це пасивний молочний жир, одержуваний шляхом видалення води, білків і цукру. Продукт зберігається в холодильник до року, а при кімнатній температури шість місяців. При зловживанні топлене масло приносити шкоди печінки, підшлункової залози і жовчного міхура. Лікарі радять приймати не більше п’яти об’єм керамічних ложок на тиждень для зміцнення здоров’я.