Медики розповіли, до чого може призвести вживання чаю каркаде

6

Трав’яний чай каркаде застосовують з метою профілактики різних захворювань, він впливає на артеріальний тиск і допомагає при похміллі. Разом з тим, є протипоказання, розповіли медики.

Даний чай білі-бордового кольору, він кислуватий на смак, так як його готують із сушених квіток гибискуса. Основною властивістю названого рослини є зміцнення стінок кровоносних судин. Знижується тиск, відбувається благотворний вплив на роботу шлунковокишкового тракту, організм очищається від токсинів. Поряд з цим, попереджають лікарі, пацієнтам з гастритами слід відмовитися від вживання цього чаю. Він не підходить і особам, що страждають виразкою шлунка.

Відзначено загальне оздоровче вплив каркаде. Напій з нього полегшує симптоми похмільного синдрому, ефективно бореться з отруєнням і має властивості снодійного. В даному чаї міститься багато мікроелементів і вітамінів, які підвищують імунітет, зменшуються страждання від депресії та стресу, зникає нервове перенапруження. Його рекомендується використовувати у вигляді засоби для лікування застуди.