Медики перерахували популярні продукти, що викликають головний біль

4

Медики назвали ряд часто вживаних продуктів, які можуть спровокувати головний біль.

Першими під роздачу потрапили в список напої, у складі якого є кофеїн – чай, кава, кола та інші. Так вони провели експеримент, який це успішно довів. Так вони запросили людей, які скаржаться на часті головні болі і при цьому вживають у своєму раціоні вищеперелічені продукти.

Вчені попросили їх повністю. Відмовитися від них в перебігу декількох місяців. В результаті 92% людей зазначили, що вони стали відчувати головний біль набагато рідше, ніж раніше.

Ще одним фактором, що провокує головний біль є амінокислота тирамін. Вона з’єднання являється в період дозрівання продуктів, насичених білками. Зокрема мова іде в більшій мірі про різні сорти сиру: чеддер, брі, горгонзолу, пармезан, моцарелу, блакитний сир. Інші види експерти не перерахували, хоча ми підозрюємо, що мова йшла про всіх. Оскільки технології приготування та складу багатьох сирів дуже схожі.

Не могли обійти стороною вчені та алкогольні напої. Так в список найбільших провокаторів головного болю увійшли червоне вино, віскі, шампанське і пиво. Вони також відзначили, що деяким навіть в помірних кількостях не варто вживати ці напої. Якщо у вас, звичайно ж, є проблеми з болями у голові.

У список продуктів, які варто їсти з обережністю, потрапили шоколад, консервована їжа з глутаматом натрію, перероблене м’ясо і пересолена їжа. Саме в цих продуктах міститься велика кількість шкідливих нітратів, які провокують больові відчуття в голові.