Медики назвали продукт, поліпшує роботу щитовидки

4

Медики назвали один з найбільш корисних продуктів, який допомагає поліпшити не тільки здоров’я, але і запобігти зменшення рівня IQ.

Мова йде про вживання морських водоростей.

Вченими були проведені дослідження, які продемонстрували корисність морських водоростей для людського організму з ряду причин. Справа в тому, що у складі цього продукту є величезна кількість йоду. З цієї причини морські водорості дуже корисні для щитовидної залози, тому що дозволяють виробляти достатню кількість її гормонів. Саме вони допомагають регулювати роботу серця і судин, позитивно впливають на баланс артеріального тиску в організмі. Також морські водорості сприяють зниженню ваги і підтримання нормальної температури тіла.

У випадку, якщо в організмі недостатньо йоду, це призводить до збільшення щитовидної залози, або зобу. Останній стан негативно впливає на роботу головного мозку, зокрема затримує розумовий розвиток і когнітивні функції у дітей раннього віку, наприклад. Тому у дітей, які отримують мало йоду з їжі, найчастіше спостерігаються розумові дефекти і знижений рівень IQ.

До таких висновків вчені прийшли після аналізу клінічних показників сечі у людей у віковому діапазоні від 50 до 69 років, живе в Гренландії. Виявляється, ті, хто вживав у раціоні морські водорості кілька разів на тиждень, були більш здорові і міцні, а рівень їх інтелекту значно вище, ніж у тих, хто не їв цей продукт.

Медики рекомендують вживати морські водорості як можна частіше. Однак якщо смак продукту не подобається, їх можна додавати у вигляді приправ до різних страв.