Лілія Подкопаєва поділилася рідкісним фото зі своїм обранцем

6

Лілія Подкопаєва вже готується вдруге стати мамою.

Відзначимо, що на даний момент українська гімнастка виховує двох дітей — прийомного сина Вадима (13 років) і рідну доньку Кароліну (12 років). У березні цього року стало відомо про вагітність відомої спортсменки. При цьому вперше про це розказала Катя Осадча під час церемонії “Людина року”.

Тепер же Лілія відпочиває, подорожує, проводити час з рідними і, звичайно ж, готується до поповнення в сім’ї. При цьому зазначимо, що спортсменка не так і часто балує шанувальників фото зі своїм обранцем — бізнесмен Ігор Дубінський (пара заручена). І все ж час від часу публікує у себе в мережах фото з коханим.

Так, на своїй сторінці в мережі instagram Лілія показала фото з Дубинським, яка супроводила цікавою підписом. Подкопаєва підкреслила, що у відносинах не може бути повної незалежності один від одного.

“Повна незалежність — чистий міф. Зараз дуже модно говорити про незалежність. Але ми всі залежимо один від одного. Ми залежимо від оточуючих людей, особливо близьких. Ми залежимо від їх думок, від настрою, від рішень, від усього. І особливо залежать один від одного чоловік і дружина, якщо у них є нормальна близькість і прихильність один до одного”, — пише Лілія.

До речі, опубліковане фото щасливої парі було зроблено ще навесні 2019 року. Нагадаємо, що Лілія Подкопаєва стала зірковою гостею пройшла в Києві 13-й церемонії «Герої спортивного року» (пройшла в прес-центрі НСК «Олімпійський» 30 березня). На церемонію Лілія прийшла під руку з Дубинським.При цьому гімнастка вибрала ефектний брючний костюм насиченого синього кольору від українського бренду VALERY KŌVALSKA.