Лікарі назвали симптоми розвитку раку в ранньому віці

4

Як считают фахівці, найчастіше у людей до 40 років діагностують рак грудей, кишечника і крові.

Вже кілька десятиліть лікарі відзначають сумну тенденцію – рак «молодшає». Раніше рак у людини до 30 років був нонсенсом, а тепер це в порядку речей і число молодих хворих зростає з кожним роком.

Що стосується дитячого раку, то зараз виживаність хворих наближається до 90%. Діти в основному стикаються з раковими захворюваннями, пов’язаними з нервовою або кровотворної системами. Основна небезпека в тому, що у дітей рак часто розвивається стрімко. Тому важливо звертати увагу на самі різні симптоми – рак може проявлятися змінами в поведінці, втратою апетиту і ваги. При раку крові у дітей часто з’єднання є синці і піднімається температура.

Одна з основних причин смерті серед жінок, рак молочної залози, все частіше діагностують у жінок 30-35 років, тоді як раніше основною групою ризику вважалися жінки після 50 років. Як считают лікарі, це відбувається тому, що змінився спосіб життя жінок. Відмова від грудного вигодовування, пізні пологи і нездоровий спосіб життя підвищує ризик розвитку раку. Щоб убезпечити себе, жінкам після 30 років необхідно проходити скринінг, бажано робити це в клініках, що спеціалізуються на діагностиці та лікуванні раку.

В останні роки стрімко зростає кількість молодих людей, у яких діагностовано рак кишечника. До його частих симптомів відносять будь-які розлади стільця, відчуття розпирання після їжі, кров у калі.