Лікар розповів, що хвороби можна визначити за ходою людини

7

По рухах людини можна судити про його здоров’я і наявність різного роду захворювань. Про це розповів лікар Олександр М’яка ясників.

Здорова людина без зусиль ходити швидко і рівно, зазначив медик. Якщо ходу відрізняється від норми, це може свідчити про проблеми зі станом організму. Є кілька особливостей ходи, які говорять про наявність захворювань.

Так, ходьба дрібними кроками свідчить про проблеми з колінами або розвитку хвороби Паркінсона. Напівзігнуті при ходьбі ноги говорять про захворювання суглобів, наприклад, остеоартриті, а підстрибує ходу може вказувати на перенапруження литкових м язів.

Волочіння ніг (ноги) нерідко з’єднання являється як наслідок інсульту, а якщо людина човгає, то це відображає проблеми з хребтом або центральної нервової системою.

Кульгавість і болі в ногах вказують на атеросклероз. Це захворювання небезпечно і характеризується «забитими» артеріями. За словами М яснікова, «треба терміново кидати курити і змінювати спосіб життя, інакше можна залишитися без ніг».

— Темп ходьби і кількість кроків в хвилину говорять про тривалості життя. Якщо людина ходити, не поспішаючи, повільно, перевалюючись, значити, тонус м язів у нього слабкий, суглоби не розроблені, і життєвої енергії в ньому менше, — зазначив медик.