Лікар розповіла, що робити дівчатам, щоб краще переносити спечу

6

Як не дивно, легше переносити підвищені температури повітря допомагає відмова від підборів і макіяжу. Про це розказала лікар Вікторія Савицька.

Спека знову повернулася в Україну, а значить варто згадати про заходи безпеки під час екстремально високих температур. Головне – більше пити чистої мінеральної води без газу і, виходячи на вулицю в розпал дня, завжди прикривати голову.

«Ніколи не втамовуйте спрагу солодкими газировками і вже тим більше алкогольними напоями. Не бажано також вживати морозиво – воно посилить спрагу», — рекомендує експерт.

Не менш важливо також правильно вибирати одяг і аксесуари. У жаркі дні потрібно відмовитися від кам’янської дерев’яних або металевих прикрас. Вони дуже сильно нагріваються, — це все одне, що надіти на шию маленьку батарею.

«У спечу від макіяжу теж краще відмовитися, — по-перше, він закупорює пори і заважає шкірі «дихати», по-друге, у спечу шкіра потіє, а макіяж може стати причиною подразнення або навіть появи вугрів.

Перебуваючи на вулиці, завжди шукайте тінь. Не стійте на зупинці під яскравим сонцем – сховайтеся під навісом або козирком ларьків, а пересуваючись по вулиці, вибирайте алейки можна, де багато дерев», — порадила експерт.