Лікар назвавши небезпечні хвороби, які криються за болем у плечі

3

За періодичним болем у плечі можуть таїтися небезпечні хвороби, заявивши лікар-невролог і остеопат Олександр Борисичев. Серед названих їм недуги є патології серця і печінки.

Біль у плечі може серйозно порушувати звичний спосіб життя людини – заважати нормально працювати, виконувати повсякденні справи. На своїй сторінці у соцмережі лікар назвавши причини, які ведуть до появи такого болю.

Умовно вони діляться на дві групи, першу складають травми і безпосередні пошкодження плечового суглоба. Одному – порушення і хвороби, які не мають прямого відношення до кінцівки, кістки.

“Якщо при огляді рух в плечовому суглобі не викликає біль, то проблема, швидше за все, не в самому плечовому суглобі”, – зауважив Борисичев.

Лікар назвавши простий спосіб перевірити, чи можуть таїтися за болем у плечі небезпечні недуги.

“Потрібно закинути руку за голову і спробувати намацати великим пальцем виступає сьомий шийний хребець. Якщо не відчуваєте біль, то з самим плечем все в порядку”, – уточнив він.

Спеціаліст вказав на патології, які часто таяться за болем у плечі:

пошкодження шийного нерва С5-С6,
оперізуючий герпес,
хвороби печінки,
ішемія серця,
синдром верхньої грудної апертури,
пневмонія.

Якщо домашня перевірка роботи плеча не виявила болю при русі руками, з неприємним симптомом потрібно обов’язково звернути за обстеженням.