Леся Нікітюк вилаялася на весь інтернет за шоу на Новому каналі

1

Епатажна українська письменниця Леся Нікітюк оскандалилася на весь інтернет. Дівчина публічно вилаяла себе за те, що розтовстіла.

Леся Нікітюк ніколи не страждала від зайвої ваги – у неї завжди була струнка фігура. А якщо й траплялося таке, що кілька кілограмом набирала за відпустку або свята, тієї швидко від них позбавлялася з допомогою активних тренувань у спортзалі і правильно харчування. Наприклад, вона зізналася, що повністю виключила зі свого раціону харчування борошняні вироби, деякі види круп, червоне м’ясо.

“У раціоні залишилися птиця, риба, гречка, салати. Борщ і салко раз на тиждень”, – якось зізналася телеведуча. Та днями виявилося, що навіть такого обмеженого харчування мало, щоб бути постійно худій.

Квк з’єднання ясувалося, карколомна блондинка сильно засмутилася, коли побачила на екрані телевізора собі у першому випуску «Хто проти блондинок?». Ведуча зізналася, що коли знімалася в телешоу то відчувала себе дуже стрункою і красивою, проте картинка, яку вона побачила на екрані сильно її засмутила і обурила. Дівчина почала собі обзивати: «Товста корова», «Жирна потвора».

Поміркувавши, Никитюк прийшла до висновку, що може у неї поганий телевізор і тому вона там так жахливо виглядає:

«Надішліть мені нормальний телевізор. Або я його розіб’є ю, бо я там товста», — почала погрожувати Леді Ле виробника техніки.