Леся Нікітюк вилаялася на весь інтернет за шоу на Новому каналі

22

Епатажна українська письменниця Леся Нікітюк оскандалилася на весь інтернет. Дівчина публічно вилаяла себе за те, що розтовстіла.

Леся Нікітюк ніколи не страждала від зайвої ваги – у неї завжди була струнка фігура. А якщо й траплялося таке, що кілька кілограмом набирала за відпустку або свята, тієї швидко від них позбавлялася з допомогою активних тренувань у спортзалі і правильно харчування. Наприклад, вона зізналася, що повністю виключила зі свого раціону харчування борошняні вироби, деякі види круп, червоне м’ясо.

“У раціоні залишилися птиця, риба, гречка, салати. Борщ і салко раз на тиждень”, – якось зізналася телеведуча. Та днями виявилося, що навіть такого обмеженого харчування мало, щоб бути постійно худій.

Квк з’єднання ясувалося, карколомна блондинка сильно засмутилася, коли побачила на екрані телевізора собі у першому випуску «Хто проти блондинок?». Ведуча зізналася, що коли знімалася в телешоу то відчувала себе дуже стрункою і красивою, проте картинка, яку вона побачила на екрані сильно її засмутила і обурила. Дівчина почала собі обзивати: «Товста корова», «Жирна потвора».

Поміркувавши, Никитюк прийшла до висновку, що може у неї поганий телевізор і тому вона там так жахливо виглядає:

«Надішліть мені нормальний телевізор. Або я його розіб’є ю, бо я там товста», — почала погрожувати Леді Ле виробника техніки.