Кардіологи назвали основні ознаки проблем із серцем

2

Якщо у людини розвиваються хвороби серця, то в першу чергу він звертає увагу на болі в грудях, серцебиття і задишку — найпоширеніші ознаки. Однак є симптоми, які абсолютно нетипові для подібних захворювань.

Набряки ніг
Відчуття тяжкості в ногах, біль, втома, помітна неозброєним поглядом набряклість — все це може бути ознакою хвороб серця. При цьому люди стикаються з подібними симптомами мало не кожен день, списуючи їх поява на втому, біганину, ходіння в незручного взуття, велика кількість випитої рідини. Альо іноді без видимих причин може розвиватися набряк ніг. Це може бути пов’язаність язано з хворобами серця, наприклад, серцевою недостатністю. Тому при появі подібних ознак краще негайно записатися на прийом до лікаря. Головне, не панікувати у такій ситуації, так як набряк ніг може бути пов’язаність язаний і з іншими захворюваннями.

Андрогенна алопеція
Ще одним нетиповим ознакою хвороб серця є облисіння за чоловічим типом — випадає волосся в тім’яній і лобової областях, залишаючи крайку нижньої частини черепа. Звичайно, це не обов’язково свідчить про розвиток серцево-судинних хвороб, але все-таки це може бути провокуючим фактором. Дослідження показали, що у лисіючих чоловіків на 23 відсотка вище ризик хвороб серця, а при повному облисінні ризик збільшується до 36 відсотків. Вчені считают, що це пов’язаність язано з дією тестостерону, який впливає на ріст волосся і еластичність судин. В такому випадку краще ретельно стежити за своїм здоров ” ям.

Жовті горбі на шкірі
Вісь це точно один з найбільш типових ознак хвороб серця — жовті горбки на шкірі, які називають «ксантом». Вони можуть бути в будь-якому місці: лікті, сідниці, коліна, ступні. Самі по собі горбі не є ознакою хвороб серця, альо смороду вказують на порушення ліпідного обміну в організмі. Це, вважай, пряма вказівка на те, що людина перебуває в групі ризику серцево-судинних захворювань. Обов’язково необхідно сходити до лікаря і здати аналізи, щоб перевірити стан здоров’я.

Запалені ясна
Запалення ясен найчастіше говорити про захворюваннях ротової порожнини. Альо в тій же година смороду можуть бути ознакою хвороб серця. Є таке поняття як «пародонтальний синдром», що являє собою зв’язок між захворюваннями кровоносної системи і ясний. При цьому медики не можуть відповісти, що з цього є механізмом розвитку серцевих хвороб.