“Із легкістю бреше мільйонам”, – Олена Войченка про теперішні стосунки з Остапчуком

6

Колишня дружина телеведучого та шоумена з Умані Володимира Остапчука Олена Войченка прокоментувала публічність з’єднання єднання ясування їхніх стосунків.

За словами Олени, вона сподівається, що колишній чоловік зрозуміє свої помилки та не намагатиметься й надалі грати роль зразкового батька, при цьому маніпулюючи її почуттями.

“Страшно опинитися один на один з впливовим та безпринципним чоловіком, що з легкістю бреше мільйонам. Боляче, коли рідна людина не просто обманює й принижує, щоб приховати свої помилки й слабкості, а й погрожує маніпулює, щоб сховатися від відповідальності. Але брехня – це брехня, навіть якщо її ховати за нещирою усмішкою”, – зазначила Олена Войченко на своїй сторінці в Інстаграм.

Також Войченко наголосила, що не хотіла, аби тема розлучення стала публічною й за її рахунок міг піаритися Володимир Остапчук.

“Я досі сподіваюся, що чоловік, який так пишатися собою, зможе взяти відповідальність за свої вчинки та дітей. Можна зрозуміти бажання жити в своє задоволення, але бажання залишити дітей з їхньою мамою “в минулому житті”, й при цьому вихвалятися своїм статусом “зразкового батька” – неможливо. Незважаючи на це, я, як і раніше, вірю в краще, працюю, виховую дітей й робитиму все, аби вони були щасливі. Я не хотіла, аби тема розлучення стала настільки публічною й перетворилася в засіб збільшення популярності її “творця”, – додала Олена Войченко.

Нагадаємо, Олена Войченко розповіла про причини розлучення з Остапчуком. За її словами, шлюб почав розпадатися після Євробачення, ведучим якого був шоумен. Тоді Володимир Остапчук почав зраджувати дружині та навіть залишив сім’я ю на два тижню.
18000