Ірина Білик показала фото після пластичної операції

4

Останнім часом в мережі витає думка, що співачка Ірина Білик все ж таки зважилася на чергову пластичну операцію. Адже як ще пояснити таку помітну зміну в обличчі української співачки.

Білик помітно помолодшала в одну мить. Нещодавно Ірина на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram виклала фото, на якому вона сидить в машині на пасажирському сидінні з яскравим макіяжем на обличчі. Доповнила свій образ співачка чорної кепкою і перснями на руці. Відразу під фото передплатники стали хвалити її зовнішність, а деякі навіть попросили її нічого не робити більше з собою.

Також передплатники відзначили схожість її нового образу з любов’ю Успенської, яка відома своєю любов’ю до пластичної хірургії.

“Ірина, чудово виглядаєте!”, “Ірочка, отже ві красива від народження, навіщо ще щось змінювати в собі?”- пишуть користувачі під фото. Також громадськість зацікавилася хто ж був водієм явно дорогого авто, в якому було зроблено фото. Фанати считают що це був її офіційний чоловік Аслан Ахмадов, з яким у Ірини є вже її другий син Табриз Аслан огли Ахмадов. Народився Табриз 8 грудня 2015 року, за коштами сурогатного материнства.