«Як в тумані»: Тіна Кароль розповіла, як готується до весілля з Даном Баланом

3

Зовсім недавно знаменита виконавиця Тіна Кароль, давала інтерв’ю одному виданню і ледь-ледь прочинила завісу над особистим життям. На цей раз вона поділилася реакцією сіна Виниамина на її відносини з Даном Баланом.

Син співачки Веніамін, як відомо, проживає і навчається в Англії, однак і там уважно стежить за тим, що друкують про його мамі. Останні чуйні про швидке заміжжя Тіни, дуже засмучують хлопчика.

За словами самої Кароль, дитині не подобаються такі обговорення особистого життя в журналах і газетах. Він хоче, щоб все залишалося усередині сім’ї і не виносилося на суд публіки. Думки про те, що мама може вдруге вийти заміж подвійно не приємні хлопчикові. Веніаміна дуже сильно дратують і сердять навіть жарти на таку тему. Сама Кароль досить спокійно реагує на всі делікатні питання.

Як ми вже знаємо, співачка рідко відверто з пресою, а на постійні питання про швидке заміжжя говорити туманно. Більш наполегливим співрозмовникам, пояснює свої відносини з Даном хімією і чарами.

Може бути боїться наврочити удачу, яка після смерті чоловіка надовго, повернулася до неї спиною. Нагадаємо, що після смерті Євгена Огіра від раку в 2013 році, співачка пережила дуже важкий період.

Їй було важко самій виховувати сина, відповідати за фінансову сторону життя, оскільки в тій годину всі гроші пішли на лікування. На деякий час на неї навалилася депресія, не було сил жити далі, попереду було туманне майбутнє. Навіть невеликі грошові нагромадження 30 тисяч доларів, в один чудовий ранок зникли з комірки банку. Простіше кажучи, хтось обікрав Тіну і тим самим прирік сім’я ю на жебрацьке існування.

Однак, Кароль з честю витримала випробування долі. Знайшла в собі сили почати нове життя, повернутися на роботу, на естраду. На думку глядачів, у телепроекті “Голос” вона-один з кращих тренерів.

Зараз бачачи її сяючі очі, ми побажаємо в цей день багато удачі і нових пісень.