Фахівці розповіли про користь горіхів для чоловічого організму

3

Чоловікам, які бажають покращити свої можливості в інтимній сфері, потрібно почати вживати горіхи. Якщо з’єднання їдати хоча б шістдесят грамів горіхів в день, то можна значно підвищити статевий потяг.

Дослідження, проведене зарубіжними вченими за участю вісімдесяти трьох добровольців, показало, що щоденна порція горіхів (масою близько шістдесяті грамів), що вживається протягом трьох з половиною місяців, не тільки підвищує лібідо у чоловіків, але і робить їх оргазм більш яскравим. Крім того, горіхи підвищують якість сперми, тому чоловікам, які планують обзавестися потомством, потрібно почати вживати горіхи за кілька місяців до планованого зачаття.

Мова йде про різних горіхах — у дослідженні застосовувалися, зокрема, волоські горіхи, фундук і мигдаль. Важливо враховувати, що всі корисні ефекти, що досягаються вживанням горіхів, зводяться нанівець вживанням спиртного. Відповідно — або горіхи, або алкоголь.

«Якщо у вас є проблеми з ерекцією (а такі проблеми в тій чи іншій мірі є приблизно у половини чоловіків середнього віку), то зверніть увагу на такий корисний компонент раціону, як горіхи. Плюс, постарайтеся виключити вживання алкоголю, якщо дійсно хочете відчути ефект від горіхів», — радять експерти.