Дікусар розповів про хворобливе розставання з Шоптенко

16

Хореограф Дмитро Дікусар працьовитий, скритний цікавий і закритий. Його бурхливі романи постійно обговорювали в ЗМІ. Однак мало хто знає, що розставання з однією з улюблених жінок стало причиною важкої депресії і хворобливих спогадів. І тільки в програмі “Зірковий шлях” в рубриці “Кава з перцем”, на каналі “Україна” він вирішив про це розповісти.

Через вісім років подорожей і пошуків себе хореограф Дмитро Дікусар знову повернувся в Україну. У його житті було багато нагород і втрат, любові і розлуки. Але розрив з Оленою Шоптенко він вважає найважчим з них. Їх гарний і яскравий роман почався в Грузії, де вони обидва ставили хореографію іншим парам під час танцювального шоу. Незабаром їхнє весілля вже обговорювала вся Україна, а потім – розрив відносин.

“Шлюб з Оленою тривав 3 роки, але я ж не одружився з нею в перший день знайомства. Ми були разом 4 роки і навіть більше”, – пояснив Дмитро Дікусар.

Дмитро та Олена не змагалися на сцені, у них не було романів на стороні.

“Що-то все-таки склалося, якщо ми так довго були разом. Я так розумію, що Олена знайшла того чоловіка, з яким вона щаслива. І я цьому радію. Мені не дуже важливо зараз копатися, чому ми не змогли бути разом. Напевно, на це було багато маленьких внутрішніх рішень, швидше за все нелегких, можливо, дуже складних. Мі різні. Напевно, я не підходив Оленці так, як, напевно, повинен був підходити. Може бути, картинка в її голові не збіглася з тим, що вона бачила. Не знаю. Це треба у Оленки запитати. Я любив її страшно сильно”, – сказав хореограф журналістам “Зіркового шляху”.

Саме це розставання Дмитро Дікусар переживав через біль і страждання. Було відчуття, ніби він втратив половинку самого себе.

“Ці відносини, як сірник, горіли-горіли і догоріли. На тій момент, коли ми розлучилися, для мене це було, як втратити руку, підлогу мене. Я цей період дуже емоційно переживав, через біль, страждання. Після цього мені нічого не хотілося в плані відносин, напевно, ще цілий рік”, – зізнався Дмитро Дікусар.

Після таких болючих переживань хтось іде в собі або проводити весь час у компаніях, починає вживати алкоголь або їде від всіх і вся. Дмитрові Дикусару допомогло годину.

“Я вважаю, що один з найкращих навичок, який варто розвивати всередині себе, – це терпіння. Рана затягується швидко, як би ти не чаклував. Ти можеш прискорити якийсь процес, альо все одне треба потерпіти, почекати. А краще всього зрозуміти, чому в тобі ця рана не гоїться. Щоб цей досвід ще з користю пройшов, а не просто так”, – каже хореограф.

Сьогодні серце завидного холостяка вільно. Поки що більшу частину життя відомого хореографа займає робота, альо місце для любові все одно є.