Дієтологи розповіли про “чорному” списку продуктів для чоловіків

7

Різноманітний, збалансований раціон харчування є основою здорового способу життя для всіх. Однак, у жіночого і чоловічого організму є свої особливості, а це означає, що продукти, які корисні прекрасній половині людства, небажані для тих, “хто з Марса”. Так, щоб уникнути імпотенції, чоловікам потрібно оцінити свій раціон.

Дієтологи радять чоловікам щодня з’єднання їдати 60 грамів горіхів — волоських, фундука, мигдалю, кеш’ю, так як вони посилюють сексуальне бажання у чоловіків. А вісь від деяких всіма улюблених продуктів представникам сильної половини людства варто відмовитися. Справа в тому, що їжа дуже сильно впливає на гормональний фон, статура і сексуальну енергію чоловіків.

Низький рівень тестостерону, головного чоловічого гормону, може призвести до імпотенції та безпліддя. Таким чином, щоб попередити виникнення інтимних проблем, варто ретельно продумати своє меню і відмовитися від шкідливих для чоловічої сили продуктів.

У першу чергу до них відносяться сіль і цукор – їх вживання необхідно обмежити. При цьому потрібно пам ” ятати, що в надлишку вони присутні в ряді продуктів – це консерви, ковбаса, чіпси і навіть хліб. Солодку газовану воду фахівці також радять прибрати з холодильника.

Небажано також вживати продукти з сої. Вся справа в тому, що вони містять фітоестрогени, які знижують вплив чоловічих статевих гормонів. Чоловіки, які регулярно споживають соєві продукти можуть помітити у себе поява жіночних характеристик.

До речі, корисне серед прихильників здорового харчування лляне насіння теж опинилася під забороною, бо воно призводить до підвищення естрогену-жіночого статевого гормону.

Лікарі радять уважно підходити до вибору м’яких яса і коров’як ячого молока – багато виробники дають худобі жіночі гормони. Робиться це, щоб прискорити процес набору жирової маси тіла. І хоч ці естрогени виробляються в чоловічому організмі теж, але з їжею чоловікам ці добавки отримувати ні до чого.